Liga Mistrzów 2019. FC Barcelona - Liverpool FC: nerwowo w trakcie meczu. Spięcie Suareza z Robertsonem

W pierwszym półfinałowym meczu Ligi Mistrzów FC Barcelona pokonała Liverpool FC 3:0. Po pierwszej połowie w tunelu doszło do spięcia pomiędzy Luisem Suarezem i Andrew Robertsonem.

Łukasz Witczyk
Luis Suarez (z lewej) PAP/EPA / Alejandro Garcia / Na zdjęciu: Luis Suarez (z lewej)
Po pierwszym spotkaniu FC Barcelona jest blisko awansu do finału Ligi Mistrzów. Katalończycy rozbili Liverpool FC 3:0 po dwóch trafieniach Lionela Messiego i jednym Luisa Suareza. Po ostatnim gwizdku pierwszej połowy było nerwowo w tunelu prowadzącym do szatni obu drużyn. Doszło do spięcia pomiędzy Urugwajczykiem i Andrew Robertsonem.

Jak relacjonuje "Daily Mail", doszło do słownej utarczki pomiędzy zawodnikami obu drużyn. Obaj pokłócili się. Suarez miał się również pokłócić z bramkarzem The Reds, Alissonem. Na szczęście nie doszło do rękoczynów i sytuacja została szybko wyjaśniona.

- W tunelu podczas zejścia z boiska na przerwę było trochę zamieszania - relacjonował Michael Owen, który pracuje dla "BT Sport". Angielski tabloid poinformował również, że w przerwie kilka chwil w stadionowej kaplicy spędził Jordi Alba.

Do rewanżowego spotkania półfinałowego Ligi Mistrzów dojdzie 7 maja w Liverpoolu. Angielski zespół czeka bardzo trudne zadanie, gdyż musi odrobić trzybramkową stratę z pierwszego meczu.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy FC Barcelona awansuje do finału Ligi Mistrzów?