Ewa Pajor strzelila, Wolfsburg z Pucharem Niemiec

Ewa Pajor strzeliła zwycięskiego gola dla VfL Wolfsburg w finale Pucharu Niemiec. Drużyna reprezentantki Polski pokonała SC Freiburg 1:0.

Tomasz Skrzypczyński
Ewa Pajor (w zielonej koszulce) Getty Images / Mika Volkmann / Na zdjęciu: Ewa Pajor (w zielonej koszulce)
Kobieca drużyna z Wolfsburga nie ma sobie równych w niemieckiej piłce. W środę zespół zdobył po raz piąty z rzędu Puchar Niemiec, a wielka w tym zasługa reprezentantki Polski.

To Ewa Pajor strzeliła zwycięskiego gola w finałowym spotkaniu z SC Freiburg. Nasza rodaczka trafiła do siatki w 55. minucie.

22-latka rozgrywa najlepszy sezon w swojej karierze. Polka jest bardzo bliska triumfu w klasyfikacji strzelców niemieckiej ekstraklasy.

Boniek porównał Pajor do Lewandowskiego. Czytaj więcej--->>>

W 17 występach Pajor strzeliła w lidze aż 23 gole! VfL jest z kolei o krok od kolejnego tytułu mistrza Niemiec.

Finał Pucharu Niemiec:

VfL Wolfsburg - SC Freiburg 1:0 (0:0)
1:0 - Ewa Pajor 55'

Wielki mecz Leo Messiego. Barcelona o krok od finału LM. Czytaj więcej--->>> ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Raków już w Lotto Ekstraklasie. Będzie nowa jakość w lidze czy "druga Sandecja"?