Alessandro Florenzi: Ronaldo myśli, że może robić wszystko

W trakcie drugiej połowy meczu AS Roma - Juventus (2:0) doszło do sprzeczki pomiędzy Alessandro Florenzim i Cristiano Ronaldo. - On wygrał Złotą Piłkę i myśli, że może robić i mówić wszystko - powiedział później o Portugalczyku piłkarz gospodarzy.

Tomasz Skrzypczyński
Cristiano Ronaldo (Juventus) ucisza Alessandro Florenziego (AS Roma) Getty Images / Alessandro Garofalo/Action Plus / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo (Juventus) ucisza Alessandro Florenziego (AS Roma)
W niedzielnym hicie 36. kolejki Serie A walcząca o awans do Ligi Mistrzów AS Roma pokonała na własnym boisku Juventus 2:0.

Pierwszego gola dla gospodarzy strzelił w 79. minucie Alessandro Florenzi. Kilka chwil przed trafieniem na murawie doszło do sprzeczki pomiędzy nim a największą gwiazdą gości, Cristiano Ronaldo.

Po końcowym gwizdku Włoch wyznał, co usłyszał od napastnika Juventusu. - Dwa razy oddawaliśmy piłkę, gdy jeden z zawodników potrzebował pomocy. Z kolei on dwa razy grał dalej. Zdobył Złotą Piłkę i myśli, że ma prawo do robienia wszystkiego co mu się podoba - ocenił.

Bezbłędny występ Bartłomieja Drągowskiego. Czytaj więcej--->>>

Na nagraniu z całej sytuacji widać, jak Portugalczyk mówi do Florenziego: "Jesteś za mały, żeby gadać", co nawiązywało nie tylko do niskiego wzrostu reprezentanta Włoch.

Dodajmy jednak, że chwilę później obaj piłkarze wyjaśnili sobie sytuację.

Dzięki zwycięstwu Giallorossi pozostali w grze o czwarte miejsce w tabeli Serie A. Do Interu Mediolan tracą jeden punkt, ale Nerazzurri mają do rozegrania o jedno spotkanie więcej.

- Nie myślimy o tabeli, tylko o dwóch ostatnich meczach w sezonie, które musimy wygrać - podsumował Florenzi.