Kibice Interu ostrzegają piłkarzy. "Może być wojna"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Na zdjęciu: Trybuna z kibicami Interu Mediolan
Getty Images / Na zdjęciu: Trybuna z kibicami Interu Mediolan
zdjęcie autora artykułu

Grupa ultrasów Interu Mediolan ostrzegła piłkarzy Nerazzurrich, że brak zwycięstwa nad Empoli w ostatniej kolejce sezonu będzie niewybaczalny. "Impreza albo wojna" - ogłosili.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=697]

Inter Mediolan[/tag] zajmuje czwarte miejsce w tabeli przed ostatnią ligową kolejką, które gwarantuje awans do Ligi Mistrzów. Nerazzurri mają jednak przed sobą starcie z będącym w wysokiej formie Empoli, które walczy o utrzymanie.

W przypadku utraty punktów i równoczesnego zwycięstwa Milanu, Inter wypadnie poza Champions League.

Tego nie biorą jednak pod uwagę kibice, którzy przed ostatnim meczem w sezonie zapowiedzieli piłkarzom, że porażka może mieć dla nich bardzo smutne konsekwencje.

Ivan Rakitić nie trafi do Interu Mediolan. Czytaj więcej--->>>

Grupa Curva Nord opublikowała na Facebooku wiadomość skierowaną do drużyny Luciano Spallettiego.

"Nie ma wymówek, tylko charakter. Będziemy was dopingować przez cały mecz, ale po końcowym gwizdku będzie albo impreza, albo wojna. Byliśmy z wami gdy nie chcieliście Icardiego, teraz szatnia musi wziąć odpowiedzialność" - czytamy.

"Damy wam całe wsparcie, ale jeśli nie osiągnięcie celu, nie będzie już tak dobrze, nie będziemy stawać po waszej stronie" - przekonują ultrasi Nerazzurrich.

Według włoskich mediów, niezależnie od końcowego wyniku, w klubie dojdzie do zmian na stanowisku trenera, którym ma zostać Antonio Conte (czytaj więcej TUTAJ).

[color=black]ZOBACZ WIDEO "Druga połowa": Piast jak nikt inny zasłużył na tytuł. "Po prostu cały sezon dobrze grali w piłkę"

[/color]

Źródło artykułu: