Krzysztof Piątek wrzucił zdjęcie z wakacji. Ciekawy komentarz kolegi z reprezentacji Polski

Krzysztof Piątek i małżonka piłkarza, Paulina, ładują baterie w Stanach Zjednoczonych. Pod najnowszą fotką z wakacji ciekawy komentarz zamieścił Thiago Cionek.

Dawid Borek
Dawid Borek
Krzysztof i Paulina Piątek Instagram / instagram.com/paulynaaa_a/ / Na zdjęciu: Krzysztof i Paulina Piątek
Piątkowie na miejsce wypoczynku wybrali Stany Zjednoczone. Konkretnie Miami Beach na Florydzie, gdzie małżeństwo wygrzewa się w promieniach słońca. Z ich relacji w mediach społecznościowych wynika, że w słynnym kurorcie wakacyjnym nad Oceanem Atlantyckim niczego im nie brakuje.

Na najnowszym zdjęciu opublikowanym przez Krzysztofa Piątka widzimy piłkarza reprezentacji Polski i AC Milan stojącego tuż nad basenem w kąpielowych szortach. Fotkę zapewne wykonała jego małżonka.

Wśród komentarzy można znaleźć m.in. wpis kolegi Piątka z reprezentacji Polski - Thiago Cionka. "Adesso sei diventato anche bello" - napisał Cionek, co z włoskiego można przetłumaczyć jako "teraz stałeś się piękny". Jakie jest przesłanie tego komentarza? To już chyba wiedzą tylko sami zainteresowani.

1 czerwca Piątkowie powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Wesele odbyło się w bajkowej scenerii na zamku Joannitów (niedaleko Świebodzina).

Zobacz też:
Najbardziej wartościowi piłkarze. Krzysztof Piątek przed Robertem Lewandowskim
Eliminacje Euro 2020. Ambasador Izraela: Brawo Krzysztof Piątek!

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Polska - Izrael. Efektowna wygrana przysłoniła mankamenty kadry? "Nie chwalmy piłkarzy za bardzo"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×