Kolejny ślub polskiego piłkarza! Piotr Zieliński powiedział "tak" Laurze Słowiak

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Piotr Zieliński i Laura Słowiak
Instagram / / Na zdjęciu: Piotr Zieliński i Laura Słowiak
zdjęcie autora artykułu

Czerwiec obrodził w śluby reprezentantów Polski. Teraz wyjątkowy moment mają za sobą Piotr Zieliński i Laura Słowiak, którzy są ze sobą od sześciu lat.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=26244]

Piotr Zieliński[/tag] i Laura Słowiak wzięli ślub w sobotę 15 czerwca. Ceremonia odbyła się w kościele w Ząbkowicach Śląskich. Oboje pochodzą z tego miasta i był to naturalny wybór.

Najpierw w Rosji, teraz w Polsce. Maciej Rybus ponownie złożył przysięgę małżeńską >> Reprezentant Polski pojawił się w idealnie skrojonym garniturze, a jego partnerka w długiej, eleganckiej sukni, zdobionej koronką. Potem czekał na nich zabytkowy Rolls-Royce.

Piłkarz SSC Napoli jest w związku ze swoją świeżo upieczoną żoną od sześciu lat. "Zielu" był wówczas zawodnikiem Udinese Calcio. Po pewnym czasie Laura przeprowadziła się do niego do Włoch.

ZOBACZ WIDEO "Podsumowanie tygodnia". Polska na autostradzie do Euro 2020. Czy Jerzy Brzęczek znalazł optymalne ustawienie?

Dwa lata temu były zaręczyny. Pomocnik Napoli zrobił to w dniu urodzin ukochanej. Dopiero teraz zakochani postanowili zalegalizować swój związek.

Słowiak z wykształcenia jest analitykiem medycznym. Studiowała na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Z powodu kariery swojego męża nie pracuje w zawodzie.

El. Euro 2020. W reprezentacji Polski coraz więcej żonatych. Kolejni piłkarze mają w planach ślub >> W trakcie czerwcowego zgrupowania kadry ślub wziął też Krzysztof Piątek z Pauliną Procyk oraz Maciej Rybus z Laną.

Źródło artykułu:
Komentarze (7)
avatar
Katarzyna Politycka
17.06.2019
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Zielu wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia  
Olo77
15.06.2019
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
śmiesznie to brzmi "Zieliński powiedział tak Laurze..." znaczy to jej pomysł nie jego? Ale macie dogłębne źródło  
avatar
marbet70
15.06.2019
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Może wreszcie Piotrek pokaże pełnię swoich możliwości, wszak nastąpiła istotna zmiana w jego życiu, może paradoksalnie go to odblokuje.  
avatar
T1000
15.06.2019
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
No i po co jej była ta analityka medyczna???  
avatar
Futbol Club Barcelona Messi
15.06.2019
Zgłoś do moderacji
2
0
Odpowiedz
Wszelkiego dobrego