El. Euro 2020. W reprezentacji Polski coraz więcej żonatych. Kolejni piłkarze mają w planach ślub

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / Paweł Ciecierski / Na zdjęciu: Anna i Robert Lewandowscy
Newspix / Paweł Ciecierski / Na zdjęciu: Anna i Robert Lewandowscy
zdjęcie autora artykułu

Krzysztof Piątek i Maciej Rybus poślubili swoje ukochane w tym miesiącu. Już teraz połowa kadrowiczów jest w związkach małżeńskich.

Polscy piłkarze przygotowują się do meczów z Macedonią Północną i Izraelem w eliminacjach mistrzostw Europy 2020. Na początku zgrupowania było odrobinę luzu, a to z powodu dwóch ślubów. Krzysztof Piątek ożenił się z Paulina Procyk, a Maciej Rybus po raz drugi z ukochaną Laną (pierwszy ślub odbył się w Rosji).

Krzysztof Piątek odsunął na bok ślubne emocje. "Teraz skupiam się na celu" >> W reprezentacji Polski jest coraz mniej zawodników, którzy nie są w związku małżeńskim. Z obecnej kadry aż dwunastu Biało-Czerwonych ten wyjątkowy moment ma już za sobą.

Najpopularniejszym małżeństwem są Robert i Anna Lewandowscy, a ich ślub w 2013 roku odbił się szerokim echem na całym świecie. Trzy lata temu głośno było także o ślubie Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko.

Kibicom dobrze znane są żony dwóch Kamilów - Grosickiego i Glika, a także Matilde od Łukasza Skorupskiego. Niebawem grono żonatych się powiększy, bo takie plany mają Piotr Zieliński, Przemysław Frankowski czy Thiago Cionek.

Krzysztof Piątek pokazał nowe zdjęcie ze ślubu >> W gronie kawalerów znajdziemy także Arkadiusza Milika i Grzegorza Krychowiaka. Ten pierwszy żyje z Jessicą Ziółek, a drugi z Celią Jaunat. Kwestią czasu jest, gdy staną oni na ślubnym kobiercu.

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Drugi ślub Macieja Rybusa, a potem kadrowe obowiązki. "Stres był trochę większy"

Źródło artykułu: