Włosi sugerują pierwszą scysję na linii Cristiano Ronaldo - Maurizio Sarri

Włosi dużą uwagę przywiązali do zmiany Cristiano Ronaldo w towarzyskim meczu pomiędzy Juventusem i Tottenhamem. Portugalczyk miał wyraźnie niezadowoloną minę podczas rozmowy z trenerem Mauirizio Sarrim.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Cristiano Ronaldo Getty Images / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo
W 63. minucie towarzyskiego meczu w ramach International Champions Cup Maurizio Sarri zdjął z boiska Cristiano Ronaldo i wprowadził Matheusa Pereirę. Kilka chwil wcześniej Portugalczyk zdobył bramkę na 2:1 dla Juventusu Turyn.

Po zejściu z boiska były piłkarz Realu z uśmiechem podziękował jednemu z przedstawicieli sztabu szkoleniowego. Mina wyraźnie mu się zmieniła, gdy podszedł do Sarriego. Uścisnął mu rękę, powiedział coś i poszedł w kierunku ławki rezerwowych.

We Włoszech sugerują, że to pierwsza mała scysja na linii Ronaldo - Sarri. Media przypominają, że Portugalczyk nie lubi być zmieniany w trakcie meczu, nieważne czy oficjalnego, czy towarzyskiego.

Nagranie ze zmiany do sieci wrzucił znany włoski dziennikarz beIN Sports, Tancredi Palmeri. "Strach, który masz, gdy jako trener zmieniasz Ronaldo" - tak podpisał krótkie wideo.

Po zejściu Portugalczyka Juventus stracił dwa gole i przegrał z Tottenhamem 2:3. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Harry Kane, który z połowy boiska przelobował Wojciecha Szczęsnego (zobacz bramkę TUTAJ).

- Ma całkowitą wolność, tak że zorganizuję pozostałych 10 graczy do obrony - mówił na konferencji pomeczowej na temat Ronaldo nowy trener mistrzów Włoch.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Cristiano Ronaldo to obecnie najlepszy piłkarz Juventusu?