Premier League. Sergio Aguero zaskoczony decyzją trenera. Doszło do sprzeczki

Manchester City miał szansę na zwycięstwo z Tottenhamem, ale ostatecznie tylko zremisował 2:2. W trakcie spotkania doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy Pepem Guardiolą a Sergio Aguero.

Mateusz Kozanecki
Pep Guardiola i Sergio Aguero PAP / Peter Powell / Na zdjęciu: Pep Guardiola i Sergio Aguero
Zawodnicy Manchesteru City wyszli na prowadzenie w 20. minucie po trafieniu Raheema Sterlinga. Niedługo później goście wyrównali za sprawą Erika Lameli. Jeszcze w pierwszej połowie na 2:1 strzelił Sergio Aguero.

Gospodarze próbowali podwyższyć wynik spotkania, ale marnowali kolejne akcje. To ostatecznie doprowadziło do tego, że stracili drugą bramkę.

Trener Pep Guardiola nie zamierzał długo czekać. Ściągnął z rozgrzewki Gabriela Jesusa i wpuścił go w 66. minucie na boisko w miejsce Sergio Aguero. Argentyńczyk powoli zaczął schodzić z placu gry.

Zachowanie Aguero nie spodobało się jednak trenerowi City, który uważał, że jego zawodnik powinien szybciej opuścić boisko. Pomiędzy tą dwójką doszło do ostrej wymiany zdań, którą przerwał asystent Guardioli - Mikel Arteta.

W końcówce spotkania Manchester City podwyższył na 3:2, ale sędzia, po analizie VAR, uznał, że bramka została zdobyta w sposób nieprawidłowy i tym samym mecz zakończył się podziałem punktów.

AC Milan tylko zremisował z 3-ligowcem. Krzysztof Piątek latem bez gola!

Czy Manchester City obroni tytuł mistrzów Anglii?