Bundesliga: Paderborn - Bayern. Niko Kovac skomentował pudło Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski w meczu SC Paderborn 07 - Bayern Monachium (2:3) zanotował koszmarne pudło. - On musi trafiać z takich sytuacji - powiedział Niko Kovac.

Dawid Borek
Dawid Borek
Niko Kovac WP SportoweFakty / PHILIPP GUELLAND / Na zdjęciu: Niko Kovac
Mowa o sytuacji z siódmej minuty meczu SC Paderborn 07 - Bayern Monachium (2:3). Wówczas Serge Gnabry wyłożył Robertowi Lewandowskiemu piłkę przed pustą bramką, a Polak.. kopnął obok słupka. To było pudło, jakiego nasz reprezentant dawno nie zaliczył.

- To był "pewniak", na 1000 proc. Robert powinien strzelić bramkę, on musi wykorzystywać takie sytuacje - powiedział Niko Kovac, cytowany przez sport1.de.

Polski napastnik zapomniał o fatalnej pomyłce i zrehabilitował się w 79. minucie, notując 10. bramkę w tym sezonie Bundesligi. Strzelił wówczas gola po dobrym podaniu z głębi pola od Niklasa Suele.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 na korzyść Bayernu Monachium. Mistrzowie Niemiec odnieśli wyjazdowe zwycięstwo, choć musieli się o nie mocno napocić.

- Mieliśmy szanse, by zakończyć ten mecz w pierwszej połowie, jednak tego nie uczyniliśmy. W tak zaciętych spotkaniach wszystko się może zdarzyć. Dobrze, że wygraliśmy - skomentował Chorwat.

Kolejny mecz Bayern rozegra we wtorek 1 października, gdy na wyjeździe zmierzy się z Tottenhamem Hotspur w meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Bundesliga: SC Paderborn 07 - Bayern Monachium. Robert Lewandowski się nie zatrzymuje. Zobacz gola (wideo)

Czy spodziewałaś/eś się wyższej wygranej Bayernu?