Liga Mistrzów: Lille - Chelsea. Ważą się losy występu N'Golo Kante

Chelsea może przystąpić do meczu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów z Lille OSC bez N'Golo Kante. Sztab medyczny londyńskiej drużyny prowadzi wyścig z czasem, by reprezentant Francji mógł w środę zagrać.

Szymon Mierzyński
N'Golo Kante Getty Images / Justin Setterfield / Na zdjęciu: N'Golo Kante
28-latek opuścił w sobotę ligowe starcie z Brighton and Hove Albion (2:0), gdyż miał problemy ze ścięgnem.

Sytuacja zdrowotna piłkarza poprawiła się, ale Frank Lampard wciąż nie ma pewności, czy będzie mógł z niego skorzystać. - Ostatnio trenował i wyglądało na to, że wszystko jest w porządku. Jesteśmy nastawieni pozytywnie, choć trzeba pamiętać, że N'Golo przed sezonem miał przerwę. Dopadło go kilka drobnych problemów, ale robimy wszystko, by wrócił jak najszybciej - oznajmił menedżer "The Blues", cytowany przez "BBC".

->Liga Mistrzów. Lokomotiw - Atletico. Grzegorz Krychowiak bez gola. Polak nie ukrywał wściekłości

Kante miał zaburzony okres przygotowawczy, gdyż borykał się z kontuzją kolana.

Mecz Lille OSC - Chelsea FC rozpocznie się w środę o godz. 21.00. Oba zespoły będą walczyć o pierwsze punkty w fazie grupowej, bowiem na inaugurację przegrały swoje spotkania.

->Liga Mistrzów: trzy gole Roberta Lewandowskiego, wyprzedza go tylko klubowy kolega

Jaki będzie wynik meczu Lille OSC - Chelsea FC?