Eliminacje Euro 2020. Łotwa - Polska. Zobacz, jak Robert Lewandowski zdobył hat-tricka (skrót meczu)

Kadra Jerzego Brzęczka pokonała w czwartek na wyjeździe reprezentację Łotwy 3:0 i jest o krok od awansu na Euro 2020. Wszystkie bramki dla Biało-Czerwonych zdobył Robert Lewandowski. Zobacz skrót meczu Polaków.

Mateusz Kozanecki
Robert Lewandowski PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Robert Lewandowski otworzył wynik spotkania już w 9. minucie, a po chwili podwyższył na 2:0. W drugiej połowie zdołał skompletować hat-tricka.

- Wykonaliśmy zadanie - powiedział Robert Lewandowski zaraz po meczu przed kamerą TVP. - Odnieśliśmy pewne zwycięstwo. Oczywiście zawsze można strzelić więcej bramek, ale mieliśmy gdzieś z tyłu głowy, że przed nami ciężki mecz (z Macedonią Północną - przyp. red.), więc nie traciliśmy zbyt wiele sił - dodał (więcej TUTAJ -->).

Reprezentanci Polski zrobili swoje, zdobyli pewne trzy punkty i są już o krok od awansu na Euro 2020. Do pełni szczęścia potrzeba jeszcze wygranej w niedzielnym meczu z Macedonią Północną.

Podopieczni Jerzego Brzęczka w czwartek w Rydze stworzyli sobie jeszcze co najmniej kilka niezłych sytuacji, które mogły zakończyć się zdobyciem bramki.

Robert Lewandowski goni lidera klasyfikacji strzelców, ale strata wciąż duża -->