PKO Ekstraklasa. Remis Legii z Dinamem. Gol Wszołka. Zobacz skrót meczu (wideo)

Piłkarze Legii Warszawa zremisowali w sparingu z Dinamem Mińsk 3:3. Białorusini prowadzili już 3:0, ale wicemistrzowie Polski zdołali odrobić straty. Gola na wagę remisu zdobył Paweł Wszołek. Zobacz skrót meczu.

Karol Wasiek
piłkarze Legii Warszawa Newspix / Na zdjęciu: piłkarze Legii Warszawa
Trener Aleksandar Vuković w przerwie na mecze reprezentacyjne zaplanował sparing na własnym boisku z Dinamem Mińsk.

Po pierwszej połowie zapowiadało się na pogrom. Białorusini prowadzili już bowiem 3:0. Goście grali szybko i ofensywnie. Warszawianie byli kompletnie bezradni.

Dopiero po przerwie wicemistrzowie Polski doszli do głosu. Najpierw gola zdobył Maciej Rosołek, a później do bramki trafił Jose Kante. Na 3:3 wyrównał Paweł Wszołek, dla którego to pierwszy gol w barwach Legii. Skrzydłowy niedawno podpisał kontakt z warszawskim zespołem.

Mimo że spotkanie było zamknięte dla mediów i kibiców, Białorusini na swoim kanale na YouTubie udostępnili ponad czterominutowy skrót z sobotniego spotkania.

Legia w następnej kolejce PKO Ekstraklasy zagra na własnym boisku z Lechem Poznań. Mecz odbędzie się w sobotę (17:30).