Totolotek Puchar Polski: Widzew - Legia. Szymon Marciniak sędzią głównym

Hitowe spotkanie 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski pomiędzy Widzewem Łódź a Legią Warszawa poprowadzi Szymon Marciniak.

Szymon Mierzyński
Szymon Marciniak Newspix / GRZEGORZ RADTKE / 058sport.pl / NEWSPIX.PL / Na zdjęciu: Szymon Marciniak
Sędzia z Płocka będzie rozjemcą głównym, na asystentów wyznaczono Pawła Sokolnickiego oraz Krzysztofa Nejmana, zaś arbitrem technicznym będzie Tomasz Marciniak.

Szymon Marciniak w obecnym sezonie poprowadził 10 meczów PKO Ekstraklasy oraz jedno w fazie grupowej Ligi Mistrzów (Galatasaray Stambuł - Paris Saint-Germain, wynik 0:1). W sumie pokazał 48 żółtych i 2 czerwone kartki. Podyktował ponadto 4 rzuty karne.

->Totolotek Puchar Polski: Miedź Legnica w 1/8 finału. Zdecydował samobój bramkarza

Na stadionie w Łodzi będzie wideoweryfikacja. W wozie VAR zasiądą Paweł Gil i Marcin Borkowski.

Mecz 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski Widzew Łódź - Legia Warszawa rozpocznie się w środę o godz. 20.30. W razie remisu po 90 minutach arbiter zarządzi dogrywkę, a potem ewentualnie konkurs rzutów karnych.

->Totolotek Puchar Polski: Błękitni Stargard znów czarują, wielkie emocje w Radomiu

Czy mecz Widzew - Legia rozstrzygnie się w 90 minutach?