Totolotek Puchar Polski: Miedź Legnica w 1/8 finału. Zdecydował samobój bramkarza

Miedź Legnica kolejnym uczestnikiem 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski. Spadkowicz z PKO Ekstraklasy pokonał u siebie GKS 1962 Jastrzębie 1:0.

Szymon Mierzyński
piłkarze Miedzi Legnica Newspix / MACIEJ FIGIELEK/400mm.pl / Na zdjęciu: piłkarze Miedzi Legnica
W starciu dwóch I-ligowców na decydujące rozstrzygnięcie trzeba było czekać bardzo długo, bo aż do dogrywki. Jedyny gol padł w 108. minucie, gdy po strzale Dawida Korta piłka odbiła się od poprzeczki, następnie od pleców stojącego między słupkami Grzegorza Drazika i wpadła do siatki.

Po pokonaniu w rzutach karnych rezerw Zagłębia Lubin, tym razem zespół Dominika Nowaka ograł GKS 1962 Jastrzębie i zameldował się w 1/8 finału.

->Totolotek Puchar Polski: Resovia - Lech. Lider II ligi bezradny, poznaniacy postrzelali w Rzeszowie

We wtorek awans wywalczyły już także Lech Poznań, KGHM Zagłębie Lubin, Górnik Łęczna, GKS Tychy, Błękitni Stargard oraz Cracovia.

->Totolotek Puchar Polski: Błękitni Stargard znów czarują, wielkie emocje w Radomiu

Miedź Legnica - GKS 1962 Jastrzębie 1:0 (0:0, 0:0, 0:0)
1:0 - Grzegorz Drazik (sam.) 108'

Czy Miedź Legnica przejdzie zwycięsko także przez 1/8 finału?