Premier League: Manchester City - Manchester United. Fred trafiony przedmiotem rzuconym z trybun

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Michael Regan / Staff / Piłkarz Manchesteru United - Fred
Getty Images / Michael Regan / Staff / Piłkarz Manchesteru United - Fred

Do skandalicznej sytuacji doszło podczas meczu Premier League Manchester City - Manchester United (1:2). W 70. minucie spotkania Fred dostał w tył głowy zapalniczką lub butelką rzuconą z sektora sympatyków gospodarzy.

W Manchesterze rządzą Czerwone Diabły. W sobotnim meczu derbowym w Premier League z Manchesterem City zespół Ole Gunnara Solskjaera niespodziewanie zwyciężył (2:1) po bramkach Marcusa Rashforda i Anthony'ego Martiala (WIĘCEJ TUTAJ).

"Gwiazda Manchesteru United, Brazylijczyk Fred, został trafiony w trakcie derbów przedmiotem rzuconym z trybun" - pisze o skandalu na Etihad Stadium brytyjski dziennik "Daily Mirror".

W 70. minucie spotkania 26-letni Fred przygotowywał się do wykonania rzutu różnego, kiedy w jego kierunku poleciał przedmiot rzucony z sektora zajmowanego przez zwolenników The Citizens. Przedmiot (zapalniczka lub mała butelka) uderzył brazylijskiego pomocnika w tył głowy.

ZOBACZ: Premier League. Derby Manchesteru. Pep Guardiola przestrzega przed zabójczymi kontrami United >>

Piłkarz chwycił się za głowę, a sędzia był zmuszony przerwać zawody. Na szczęście, okazało się, że Fredowi nic poważnego się nie stało i zawodnik gości mógł kontynuować grę.