Kokpit Kibice

Zbigniew Boniek dumny z synowej. Dostała prestiżową nagrodę

Alice Goisis otrzymała Europejską Nagrodę Demograficzną, czym pochwalił się Zbigniew Boniek. Nieprzypadkowo, bo to synowa prezesa PZPN.
Robert Czykiel
Robert Czykiel
Zbigniew Boniek WP SportoweFakty / Sandra Rejzner / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek

Futbol stanął w miejscu z powodu pandemii koronawirusa, ale Zbigniew Boniek ostatnio ma wiele powodów do radości. Niedawno prezes PZPN pochwalił się kibicom, że dwukrotnie został dziadkiem. Teraz przekazał kolejną dobrą nowinę.

Alice Goisis to synowa szefa polskiego futbolu. 35-latka właśnie otrzymała Europejską Nagrodę Demograficzną, czym "Zibi" pochwalił się na Twitterze.

"Alice Goisis to moja synowa, jak tutaj się nie pochwalić" - napisał.

"Alice Goisis i Uniwersytet College Londyn otrzymali tegoroczną nagrodę w kategorii "obiecujący i przyszły badacz, który uzyskał tytuł doktora w latach 2014-2019". Jej badania koncentrują się między innymi na tym, jak wiek matki w chwili narodzin, wykorzystanie technologii reprodukcyjnych czy sytuacja społeczno-ekonomiczna rodziny wpływają na zdrowie i rozwój dzieci" - czytamy w uzasadnieniu na stronie Europejskiej Nagrody Demograficznej.

Koronawirus. "Pomóżmy ministrowi Szumowskiemu". Boniek apeluje o pozostanie w domu >>

Koronawirus. Zbigniew Boniek: Tragedia włoska powinna być dla nas dzwonkiem alarmowym >>

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Szalenie trudna sytuacja w światowym sporcie. "Nie ma rozgrywek, nie ma kibiców, nie ma pieniędzy"

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (6):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×