La Liga. Espanyol - Real Madryt. Asysta roku! Karim Benzema zrobił coś niewiarygodnego (wideo)

O tym podaniu będzie się mówić latami! Karim Benzema z Realu Madryt popisał się fenomenalną asystą do Casemiro w wyjazdowym spotkaniu z Espanyolem.

Michał Fabian
asysta Karima Benzemy (Real Madryt) w meczu z Espanyolem Twitter / Canal+ Sport / Na zdjęciu: asysta Karima Benzemy (Real Madryt) w meczu z Espanyolem
Po sobotnim potknięciu Barcelony (tylko zremisowała 2:2 z Celtą Vigo - relacja TUTAJ>>) Real Madryt stanął przed szansą na odskoczenie od najgroźniejszego rywala w walce o tytuł.

Królewscy grali w niedzielę na wyjeździe z Espanyolem Barcelona. W I połowie przez długi czas nie potrafili pokonać Diego Lopeza. Jednak akcja z 45. minuty była dla fanów Realu najlepszą rekompensatą.

W roli głównej wystąpił Karim Benzema. Francuz przyjął piłkę w polu karnym, a następnie zagrał ją piętą do nadbiegającego Casemiro. Idealnie w tempo.

Brazylijczyk nie zmarnował okazji i pewnie pokonał bramkarza Espanyolu. Był to jedyny gol tego spotkania. Drużyna Zinedine'a Zidane'a ma dwupunktową przewagę nad Barceloną, a do zakończenia sezonu pozostało sześć kolejek.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)