Ligue 1. AS Monaco przegrało po golach w końcówce. Radosław Majecki wrócił na ławkę

AS Monaco 1:2 przegrało w meczu wyjazdowym ze Stade Rennais. Całe spotkanie z ławki rezerwowych obejrzał były bramkarz Legii Warszawa Radosław Majecki. Goście do 81. minuty prowadzili 1:0.

Michał Piegza
Ruben  Aguilar Newspix / Baptiste Fernandez / Ruben Aguilar
Pikarze AS Monaco udanie weszli w sezon Ligue 1. W trzech meczach piłkarze z księstwa zdobyli 7 punktów. W sobotni wieczór ich seria skończyła się.

Monaco długo  prowadziło 1:0 na boisku, również niepokonanego do tej pory, Stade Rennais. Premierowy gol w meczu padł w 28. minucie. Wówczas po błędzie obrońcy piłka spadła pod nogi Wissama Ben Yedder, a ten mocnym uderzeniem pod poprzeczkę pokonał bramkarza gospodarzy.

Miejscowi wyrównali w 81. minucie. Do dośrodkowania sześć metrów przed bramką doszedł Steven N'Zonzi i strzałem głową pokonał bramkarza. W drugiej minucie doliczonego czasu gola na wagę wygranej Stade Rennais zdobył Adrien Truffert, który uderzył przy słupku z ok. 17 metrów.

W zespole gości całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Radosław Majecki. Polak przed tygodniem zadebiutował w Ligue 1 zwycięskim 2:1 meczu z Nantes. Po kwarantannie do dyspozycji trenera był już jednak w sobotę podstawowy bramkarz AS Monaco Benjamin Lecomte i z jego usług skorzystał Niko Kovac.

2:1 - Truffert 90+2'

Czytaj także: Ligue 1. Rekordowy kontrakt Neymara z Pumą. Zarobi więcej niż Messi i Ronaldo Ligue 1. Dokończono 1. kolejkę. Porażka Marsylii z St. Etienne. Goście liderem

Pokaż całą tabelę

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Radosław Majecki do końca sezonu wywalczy sobie miejsce w podstawowej jedenastce AS Monaco?