Co on zrobił?! Zobacz fatalną interwencję bramkarza Barcelony [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Eleven Sports / Błąd Neto
Twitter / Eleven Sports / Błąd Neto

Ta akcja będzie się śniła Neto po nocach. Bramkarz Barcelony sam sobie założył "siatkę", po czym piłka wpadła do jego bramki. To dało prowadzenie Deportivo Alaves.

W tym artykule dowiesz się o:

W 31. minucie spotkania Gerard Pique wycofał piłkę do Neto. Bramkarz Barcelony miał jednak ogromne problemy z przyjęciem.

Neto... założył siatkę sam sobie, po czym piłkę przejął Luis Rioja. Zawodnik Deportivo Alaves nie zmarnował sytuacji i otworzył wynik meczu.

Przeżywająca kryzys zarówno formy, jak i ekonomiczny FC Barcelona wyrównała dopiero w drugiej połowie. Na 1:1 strzelił Antoine Griezmann.

Wcześniej drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Jota. Zawodnicy trenera Ronalda Koemana nie wykorzystali gry w przewadze.

Aktualnie FC Barcelona zajmuje dopiero 12. miejsce w ligowej tabeli. Do prowadzącego Realu Madryt traci już 8 punktów.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy FC Barcelona zostanie mistrzem Hiszpanii?