La Liga. Real - Huesca. Eden Hazard strzelił po ponad roku. Zobacz jego kapitalne trafienie (wideo)

392 dni - tyle czasu minęło od ostatniej bramki strzelonej przez Edena Hazarda. Belg przełamał się w meczu Real Madryt - SD Huesca. Zobacz jego kapitalne trafienie.

Mateusz Kozanecki
Eden Hazard (z prawej) PAP/EPA / MARISCAL / Na zdjęciu: Eden Hazard (z prawej)
Eden Hazard trafił do Realu Madryt 1 lipca 2019 roku z Chelsea FC. "Królewscy" zapłacili za niego ponad 110 mln euro.

Belg w ostatnim sezonie borykał się z kontuzjami. Z tego powodu Hazard opuścił sporą część meczów Realu i nie zdobył żadnej bramki.

Wrócił do gry na spotkanie Ligi Mistrzów z Borussią Moenchengladbach (2:2). Trener Zinedine Zidane dał mu 20 minut. Na boisku pojawił się ponownie przy okazji spotkania ligowego z SD Huesca.

W 40. minucie otrzymał podanie od Fede Valverde, przymierzył z około 25 metrów i pokonał bramkarza rywali, otwierając wynik spotkania.

Real Madryt pokonał SD Huesca aż 4:1, dzięki czemu "Królewscy" wskoczyli na pozycję lidera Primera Division. Huesca natomiast zajmuje 18. miejsce.

Czy Real Madryt zostanie mistrzem Hiszpanii?