Liga Mistrzów. Zobacz wszystkie gole Bayernu Monachium

Aż 12 goli strzelił Bayern Monachium w pierwszych trzech kolejkach Ligi Mistrzów. Dwa z nich były autorstwa Roberta Lewandowskiego. Prezentujemy wszystkie bramki mistrza Niemiec w obecnej edycji Champions League.

Bartosz Zimkowski
Robert Lewandowski strzela gola Materiały prasowe / Dugout / Na zdjęciu: Robert Lewandowski strzela gola

Bayern Monachium rozpoczął od mocnego uderzenia, ponieważ w pierwszej kolejce rozbił nie byle kogo - Atletico Madryt. Wygrał aż 4:0, a dublet na swoim koncie zapisał Kingsley Coman, a po jednym golu dołożyli Leon Goretzka oraz Corentin Tolisso.

W drugiej kolejce Bayern miał małe kłopoty, ponieważ dopiero 11 minut przed końcem zdobył zwycięskiego gola w starciu z Lokomotiwem Moskwa. Wygrał 2:1 po golach Joshuy Kimmicha oraz Goretzki.

W pojedynku z mistrzem Austrii Bayern dominował i wygrał aż 6:2, chociaż do 79. minuty było 2:2. Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Robert Lewandowski.

Środowy mecz Bayern - Red Bull Salzburg rozpocznie się o godzinie 21.