PKO Ekstraklasa. Został ukarany za... Neuera. Bramka niemal z połowy boiska (wideo)

W 10. minucie meczu PKO Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin Jakub Świerczok zauważył, że Dominik Hładun jest wysunięty i niemal z połowy boiska przelobował bramkarza gości. Marek Citko? Atletico Madryt!

Piotr Bobakowski
Gol Jakuba Świerczoka w meczu Piast - Zagłębie Twitter / twitter.com/CANALPLUS_SPORT / Gol Jakuba Świerczoka w meczu Piast - Zagłębie
"Nie bawimy się w Neuera panie Hładun! Jakub Świerczok fantastyczną bramką otworzył wynik spotkania" - tak skomentowano efektowną bramkę w meczu Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin na twitterowym profilu Canal+ Sport, gdzie zamieszczono wideo z golem zawodnika Piastunek.

Jakub Świerczok w 10. minucie pojedynku dostrzegł, że Dominik Hładun znajduje się daleko przed linią bramkową (słynie z tego Manuel Neuer z Bayernu Monachium) i... przelobował bramkarza Zagłębia niemal z połowy boiska!

"Ależ to jest niesamowite! On to ma. On jest fantastyczny. On strzela czwartego gola w czwartym spotkaniu. Marek Citko? Atletico Madryt (w meczu Ligi Mistrzów w 1996 r. - przyp. red.). Jakub Świerczok teraz z Zagłębiem Lubin. Bramka niemal z połowy boiska" - ocenili komentatorzy Canal+ Sport.

Zagłębie szybko odpowiedziało na bramkę gospodarzy. W 14. minucie Dejan Drazić dograł piłkę przed bramkę Piasta, a tam Samuel Mraz skierował futbolówkę do siatki. Mecz zakończył się remisem 1:1 (więcej TUTAJ).

Zobacz gola Świerczoka.

Zobacz:
PKO Ekstraklasa. Legia - Lechia. Tomas Pekhart zrobił to perfekcyjnie. Zobacz bramkę (wideo)