Serie A. Juventus - Atalanta. "Szczęsny bez szans". Co za bramka Remo Freulera! [WIDEO]

Po prostu palce lizać. Remo Freuler zachwycił przepięknym trafieniem w meczu Juventus - Atalanta Bergamo (1:1). Wojciech Szczęsny był bez szans, bo rywal przymierzył wręcz perfekcyjnie.

Mateusz Domański
Atalanta Bergamo PAP/EPA / ALESSANDRO DI MARCO / Na zdjęciu: Atalanta Bergamo
W spotkaniu Juventus FC - Atalanta Bergamo padły dwie bramki. Obie były przepiękne. Jako pierwszy wspaniałym huknięciem zachwycił Federico Chiesa. Cudowne uderzenie oddał w 29. minucie (można je zobaczyć tutaj >>>).

Do przerwy Juve prowadziło 1:0. W 57. minucie natomiast w rewelacyjny sposób do wyrównania doprowadził Remo Freuler. Zawodnik przyjezdnego zespołu nie dał Wojciechowi Szczęsnemu większych szans na odnotowanie skutecznej interwencji.

"Szczęsny bez szans! Remo Freuler zdobył znakomitą bramkę w meczu z Juventusem FC! Ależ trajektoria lotu!" - napisano na profilu Eleven Sports, publikując jednocześnie nagranie tej cudownej bramki.

Komentatorzy byli zachwyceni. Nic w tym dziwnego. Strzał Freulera zza pola karnego był wręcz perfekcyjny. Posłał tzw. spadający liść. Piłka odbiła się od poprzeczki i wylądowała w bramce strzeżonej przez Szczęsnego.

Środowe spotkanie w Turynie zakończyło się rezultatem 1:1. Juventus mógł wygrać, ale w 61. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Cristiano Ronaldo.