"Co on wyprawia?". Strzelił dwa cudowne gole w ciągu... dwóch minut! (wideo)

Prawa noga, lewa noga - dla niego nie ma żadnej różnicy. Efekt identyczny: kapitalna bramka! Jose Luis Morales, kapitan Levante, błysnął w spotkaniu ligi hiszpańskiej z Betisem.

Michał Fabian
pierwszy gol Jose Luisa Moralesa (Levante) w meczu z Betisem Archiwum prywatne / Eleven Sports / Na zdjęciu: pierwszy gol Jose Luisa Moralesa (Levante) w meczu z Betisem
"El Comandante", bo taki pseudonim nosi Jose Luis Morales, był pierwszoplanową postacią wtorkowego meczu La Liga pomiędzy Levante a Betisem.

W 22. minucie, przy stanie 1:1, kapitan Levante przepięknie uderzył prawą nogą, nie dając szans Joelowi Roblesowi. To był tzw. dropsztyk, czyli strzał po małym koźle.

Minęły dwie minuty (z lekkim okładem, dokładnie 130 sekund) i Morales ponownie wystąpił w roli głównej. Tym razem 33-latek strzelił z woleja, lewą nogą. Efekt był identyczny - przepiękny gol!

"Co on dzisiaj wyprawia?! Co gol - to piękniejszy. Coś niebywałego dzieje się na Ciudad de Valencia" - emocjonował się komentator Eleven Sports.

Po golach kapitana Levante prowadziło 3:1, w drugiej połowie Roger Marti podwyższył na 4:1, ale w końcówce gospodarze najedli się strachu. Betis - po dwóch trafieniach Sergio Canalesa - doprowadził do stanu 4:3, ale wyrównać już nie zdołał (relacja TUTAJ>>).