Inter - AC Milan: słowny skandal na murawie. "P******* ciebie i twoją żonę"

Zlatan Ibrahimović i Romelu Lukaku to piłkarze, którzy nigdy nie odpuszczają. Grają twardo, bezpardonowo, ale... Podczas wtorkowego meczu Pucharu Włoch przesadzili. Najpierw przepychanka, a potem język, od którego aż bolą uszy.

Marek Bobakowski
Zlatan Ibrahimović i Romelu Lukaku starli się podczas ćwierćfinału Pucharu Włoch PAP/EPA / MATTEO BAZZI / Zlatan Ibrahimović i Romelu Lukaku starli się podczas ćwierćfinału Pucharu Włoch.
Ćwierćfinał Pucharu Włoch przyniósł emocjonującą rywalizację: w derbach Mediolanu zmierzyli się Inter Mediolan z AC Milan. Od pierwszych minut na murawie iskrzyło. Jednak to, co się wydarzyło w ostatnich minutach I połowy...

Zlatan Ibrahimović i Romelu Lukaku najpierw zaczęli się przepychać, potem obrażać słownie, w końcu zetknęli się głowami. Wyglądało, że może dojść do rękoczynów. Nawet schodząc do szatni, na przerwę, napastnik Interu chciał dopaść szwedzkiego napastnika. Atmosfera sięgnęła zenitu.

Zobacz.

Co się właściwie stało? Skąd te nerwy? Zagraniczne media donoszą, że najpierw Ibrahimovic nazwał Lukaku "osłem" i miał wypowiedzieć kilka nieprzyjemnych słów dotyczących jego matki. W rewanżu napastnik Interu wpadł w szał i...

"P******* ciebie i twoją żonę" - tak wynika z nagrań kamer telewizyjnych, które szybko pojawiły się w mediach społecznościowych.

Gdyby nie błyskawiczna reakcja innych piłkarzy, doszłoby do rękoczynów na linii Ibrahimović-Lukaku.

Ibrahimović najprawdopodobniej nie opanował nerwów, bo w 58. minucie otrzymał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić przedwcześnie boisko. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Interu - 2:1 (TUTAJ szczegółowa relacja >>). Decydującą o awansie do półfinału bramkę zdobył Christian Eriksen, strzałem z rzutu wolnego w doliczonym czasie gry.