Cudowny gol w El Clasico! Benzema jak Lewandowski (wideo)

W 13. min El Clasico Karim Benzema udowodnił, że jest obecnie jednym z najlepszych napastników świata. To był prawdziwy majstersztyk w wykonaniu Francuza. Transmisja meczu w Eleven Sports 1, również w WP Pilot. Początek w sobotę o godzinie 21.

Piotr Bobakowski
Karim Benzema - gol w El Clasico Twitter / twitter.com/ELEVENSPORTSPL / Karim Benzema - gol w El Clasico
"Karim Benzema rozpoczyna strzelanie w El Clasico! Francuz KA-PI-TAL-NIE wykończył akcję Królewskich!" - skomentowano na twitterowym profilu Eleven Sports, gdzie zamieszczono wideo z golem otwarcia w sobotnim meczu Real Madryt - FC Barcelona (relacja TUTAJ).

W 13. minucie hitowego pojedynku w La Liga Królewscy przeprowadzili akcję, po której ręce same składały się do oklasków. Lucas Vazquez świetnie podał w pole karne do Benzemy, który "piętką" wykończył akcję zespołu Zinedine'a Zidane'a.

Bramka byłego reprezentanta Francji przypomina trafienie Roberta Lewandowskiego w debiucie w polskiej Ekstraklasie. W sezonie 2008/09 "Lewy" zdobył gola "piętką" w meczu Lecha Poznań z GKS-em Bełchatów (2:3).

Po pierwszych 45 minutach Real prowadził z Barceloną (2:0). Drugą bramkę dla gospodarzy strzelił Toni Kroos (ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:1).

Zobacz bramkę Benzemy. Transmisja meczu w Eleven Sports 1, również w WP Pilot. Początek w sobotę o godzinie 21.