Bramka Kacpra Przybyłki w Lidze Mistrzów CONCACAF (wideo)

Kacper Przybyłko dołożył cegiełkę do awansu Philadelphii Union do ćwierćfinału Ligi Mistrzów CONCACAF. Polak zdobył gola w wysoko wygranym meczu z Deportivo Saprissa.

Szymon Mierzyński
Kacper Przybyło strzela bramkę głową Twitter / PhilaUnion / Kacper Przybyło strzela bramkę głową
Amerykański zespół triumfował 4:0, a 28-latek trafił do siatki w 51. minucie, gdy oddał skuteczny strzał głową po dośrodkowaniu Jamiro Monteiro z rzutu rożnego.

Kacper Przybyłko strzelił swoją drugą bramkę w rozgrywkach. Pierwsza padła w premierowym starciu obu ekip, które Philadelphia Union wygrała 1:0.

W rewanżu Polak wyszedł w podstawowym składzie i przebywał na boisku do 76. minuty, gdy został zmieniony przez Sergio Santosa.

W całym dwumeczu drużyna Przybyłki zwyciężyła kostarykańskiego rywala 5:0 i awansowała do ćwierćfinału Ligi Mistrzów CONCACAF, w którym zmierzy się z Atlantą United.

28-latek jest zawodnikiem Philadelphii Union od września 2018 roku.

Philadelphia Union - Deportivo Saprissa 4:0 (0:0)
1:0 - Jamiro Monteiro (k.) 47'
2:0 - Kacper Przybyłko 51'
3:0 - Anthony Fontana 54'
4:0 - Jamiro Monteiro 90'