"Król Leo". Kibice Barcelony zachwyceni zdjęciem Messiego

Wielki dzień dla kibiców FC Barcelona. Zespół Ronalda Koemana w świetnym stylu pokonał w finale Pucharu Króla Athletic Bilbao 4:0. Szalał Leo Messi, a w sieci furorę robi jego zdjęciu.

Karol Wasiek
Lionel Messi (z prawej) PAP/EPA / JULIO MUNOZ / Na zdjęciu: Lionel Messi (z prawej)
Do przerwy był jeszcze remis, ale od 60. minuty na boisku rządził tylko jeden zespół. FC Barcelona grała fantastycznie, zadając cios za ciosem pogrążonej w chaosie drużynie z Bilbao. Athletic nie miał czym odpowiedzieć, był kompletnie bezradny wobec naporu Dumy Katalonii.

W 68. minucie padł trzeci gol. De Jong podał w pole karne do Lionela Messiego, ten minął kilku rywali i spokojnie uderzył do bramki. Unai Simon nawet nie interweniował. Wynik gry w 72. minucie ustalił Messi, finalizując podanie z lewej strony od Alby.

To był koncert Argentyńczyka, który był nie do powstrzymania. Messi mijał rywali jak tyczki. Rozegrał świetne zawody. Po meczu odebrał puchar z rąk organizatorów. W sieci furorę robi jego fotka po meczu.

"Król Leo" - tak FC Barcelona podpisała zdjęcie Argentyńczyka z pucharem za zwycięstwo. Na jego twarzy rysuje się wielka radość. Fotka jest bardzo chętnie komentowana przez fanów Barcelony, jest także sporo udostępnień i polubień.

Warto odnotować, że dzięki tej wygranej po raz siódmy w karierze ten puchar mógł podnieść również Messi. Tym samym dołożył kolejny tytuł, zdobył w swojej historii gry dla katalońskiego klubu. Argentyńczyk zdobył dla FC Barcelony aż 35 trofeów. W tym sezonie ma jeszcze szansę na wygraną w La Liga.

Katalończycy na osiem kolejek przed końcem zajmują 3. miejsce w ligowej tabeli, a do prowadzącego Atletico Madryt tracą zaledwie dwa punkty

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy FC Barcelona zdobędzie mistrzostwo Hiszpanii?