II liga gr.zachodnia: Jarota lepszy od Unii (wynik)

W niedzielę piłkarze gr.zachodniej II ligi dokończyli 5. kolejkę spotkań. W ostatnim ligowym pojedynku Jarota Jarocin pokonał Unię Janikowo 3:1.

Adrian Dudkiewicz

Kujawski zespół już od jakiegoś czasu przeżywa spore kłopoty finansowe i organizacyjne. Wycofanie się ze sponsoringu firmy Ciech, a także nieciekawa atmosfera wokół klubu oraz władz miasta spowodowała, że z drużyny prowadzonej przez Zbigniewa Kieżuna w przerwie letniej odeszli między innymi Marcin Mysiak, Robert Warczachowski i Michał Wróbel.

To było także widać w niedzielnym spotkaniu przeciwko Jarocie. Co prawda w 55. minucie po bramce Marcina Krzywickiego prowadzili goście, ale potem do siatki rywali trafiali już tylko gospodarze. Dla Jaroty gole padały zaledwie w odstępie dziesięciu minut, a na listę strzelców wpisali się kolejno Pacyński, Matuszewski i Stefaniak.

Jarota Jarocin - Unia Janikowo 3:1 (0:0)
0:1 - Krzywicki 55'
1:1 - Pacyński 65'
2:1 - Matuszewski 73'
3:1 - Stefaniak 75'

Jarota Jarocin:
Brzostowski - Oczkowski, Garbarek, Piróg, Śliwa, Czabański (52' Stefaniak), Idzikowski, Manelski, Matuszewski (86' Kieliba), Gościniak, Juracki (58' Pacyński).

Unia Janikowo: Zawadzki - Poznański, Gul, Ettinger, Bodnar (70' Wawrzyniak), Mądrzejewski (81' Kordowski), Nowosielski (85' Komsta), Brzykcy, Ruszkul, Krzywicki.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!