Co tam się działo?! Angielscy piłkarze dali show w barze w Grecji (wideo)

Bohaterowie Synów Albionu cieszą się zasłużonymi wakacjami na greckiej wyspie Mykonos. W jednej z restauracji działo się...

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Kyle Walker Twitter / twitter.com/teamshaw_23 / Kyle Walker
Po udanym dla siebie Euro 2020 (2021), gdzie wywalczyli srebrne medale, Kyle Walker, Mason Mount, Declan Rice, Ben Chilwell, Jack Grealish, Luke Shaw, Kalvin Philips i Ben White udali się na urlop do Grecji. Reprezentanci Anglii wypoczywają na Mykonos.

Do sieci wyciekło nagranie z jednego z barów, w którym gwiazdy angielskiej piłki zaprezentowały umiejętności muzyczne. Na filmie widzimy, jak Walker podchodzi do stołu, przy którym siedzą koledzy i intonuje fragment słynnego utworu Neila Diamonda pt. "Sweet Caroline". Melodia rozbrzmiewa z głośników.

Przy stole jest wyjątkowo wesoło, a Walker - bez koszulki - zaczepia jedną z kobiet, będących na sali, co wywołuje śmiech jego partnerów z kadry Synów Albionu. Wszyscy mieli niezły ubaw z gracza Manchesteru City.

Wideo wywołało sporo kontrowersji. Internauci w komentarzach nie szczędzili krytyki piłkarzom. "Agent Walkera już to widział?", "Tak brytyjscy piłkarze bawią się na Mykonos", "Kupa śmiechu", "Walker przeszedł samego siebie..." - to tylko niektóre wpisy.

Zobacz:
Leonadro Bonucci bezlitosny. Ostro szydzi z angielskich kibiców
Ogromny problem reprezentacji Anglii. To będzie sytuacja bez precedensu

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: przyjął piłkę na własnej połowie, a potem... Coś nieprawdopodobnego!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×