Leonadro Bonucci bezlitosny. Ostro szydzi z angielskich kibiców

W wielkim finale Euro 2020 angielscy kibice stawali na rzęsach, by wyprowadzić z równowagi włoskich piłkarzy. Mimo to Italia zachowała spokój i sięgnęła po puchar. Po czasie piłkarze reprezentacji Włoch drwią z postępowania Anglików.
Mateusz Domański
Leonardo Bonucci cieszy się z gola PAP/EPA / Paul Ellis / Na zdjęciu: Leonardo Bonucci cieszy się z gola

Rywalizacja w ramach Euro 2020 przeszła już do historii. W finale po 120 minutach był remis 1:1. Później odbyły się rzuty karne, w których Włosi wygrali z Anglikami 3:2.

Reprezentację Italii dekoncentrować próbowali kibice. Anglicy używali do tego różnych przyśpiewek, między innymi o makaronie.

Teraz odniósł się do tego Leonardo Bonucci. Reprezentant Włoch wrzucił do sieci zdjęcie, na którym pozuje razem z kolegą z kadry - Giorgio Chiellinim.

Panowie uśmiechają się do aparatu. W dłoniach trzymają widelce, a na stole pojawił się talerz z makaronem.

"Wciąż jemy makaron, a ty?" - napisał Bonucci pod fotką.

To ewidentny przytyk w stronę angielskich kibiców. Do cytowanych słów piłkarz dorzucił kilka emotikon, a jedna z nich przedstawia puchar.

Bonucci nie potrafił zrozumieć sensu angielskich przyśpiewek. Kolegów namawiał do tego, by je lekceważyli.

- Podczas rozgrzewki powiedziałem wszystkim moim kolegom: zatkajmy uszy i grajmy tak, jak umiemy - zaznaczał Włoch, cytowany przez "Daily Mail".