Złe informacje dla Legii Warszawa. Kontuzja czołowego piłkarza

Trener Czesław Michniewicz nie ma łatwego życia w Legii Warszawa. Po czwartkowym zwycięstwie nad Slavią Praga (2:1), ze składu wypadł mu kolejny piłkarz.

Jakub Artych
Andre Martins (z lewej) i Konstantin Vassiljev WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Andre Martins (z lewej) i Konstantin Vassiljev
Jeszcze w czwartek Legia Warszawa stoczyła wyrównany pojedynek z faworyzowaną Slavią Praga (2:1). Mistrzowie Polski po świetnej drugiej połowie pokonali Czechów i od września zagrają w fazie grupowej Ligi Europy. W grupie trafili na SSC Napoli czy Spartak Moskwa (więcej informacji TUTAJ).

Czwartkowy pojedynek ułożył się dla Legii doskonale, gdyż od trzeciej minuty grała z przewagą jednego zawodnika. Andre Martins został brutalnie potraktowany przez Tomasa Holesa, który szybko został wyrzucony z boiska. Problem w tym, że Portugalczyk mocno odczuwa skutki tego starcia.

Jak informuje portal legia.net, pomocnik ma skręcony staw skokowy. Jego przerwa w grze jest obecnie wielką niewiadomą. Na pewno nie zagra w niedzielnym meczu z Wisłą Kraków. Potem nastąpi przerwa na mecze reprezentacji.

Przypomnijmy, że wcześniej w starciu z Florą Tallin, koszmarnej kontuzji doznał inny pomocnik - Bartosz Kapustka, który zerwał więzadła krzyżowe. Obecnie przechodzi rehabilitację, jednak w tym sezonie nie zobaczymy go już na boisku.