Genialny rajd Lewandowskiego. Będziesz oglądać kilka razy

Co to był za rajd! Robert Lewandowski popisał się piłkarskim geniuszem, a jego kapitalną akcję na gola w meczu z Albanią zamienił Grzegorz Krychowiak.

PS
Lewandowski w meczu z Albanią Twitter / twitter.com/sport_tvppl / Lewandowski w meczu z Albanią
Robert Lewandowski mocno wszedł w sezon 2021/22. Świetnie spisywał się w rozgrywkach klubowych i przełożył swoją formę na reprezentację. Kapitan Polaków już w 12. minucie otworzył wynik meczu z Albanią, pewnym i mocnym uderzeniem głową. Prawdziwy popis piłkarskiego geniuszu dał w drugiej połowie.

W 54. minucie Lewandowski przy linii środkowej boiska zabrał się z piłką i z łatwością mijał kolejnych rywali. Popisał się fenomenalnym rajdem, dobiegł do linii końcowej, po czym mocno wbił futbolówkę w pole karne, a tam akcję wykończył Grzegorz Krychowiak.

- Jak ta maszyna pracuje! Co on tutaj zrobił! - krzyczał za mikrofonem komentator tego meczu w Telewizji Polskiej, Mateusz Borek.

Gol Lewandowskiego był trzecim dla reprezentacji Polski w meczu z Albania. Po jego trafieniu Biało-Czerwoni podwyższyli prowadzenie na 3:1.