Wiesław Wojno trenerem Tura

Marian Kurowski nie jest już trenerem II-ligowego Tura Turek. Powodem zwolnienia go ze stanowiska był fatalny początek sezonu w wykonaniu miejscowych piłkarzy. Zastąpi go Wiesław Wojno.

Adrian Dudkiewicz
Adrian Dudkiewicz

Po spadku z pierwszej ligi działacze Tura liczyli na to, że ich zespół przynajmniej włączy się do walki o czołowe lokaty w gr.zachodniej II ligi. Jednak w pierwszych pięciu kolejkach wielkopolska drużyna zdobyła zaledwie dwa punkty.

Z tego względu w piątek miejscowi działacze postanowili pożegnać się z trenerem Marianem Kurowskim. Na stanowisku zastąpi go Wiesław Wojno, który ostatnio pracował w III-ligowym MKS Oława. W sobotę poprowadzi nowy zespół w spotkaniu przeciwko Elanie Toruń.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×