Była 90. minuta i wtedy stało się to. Komentator oszalał po fenomenalnym golu (wideo)

"Ależ strzał! Ależ fenomenalna bramka! Ależ bomba" - krzyczał komentator Canal Plus Sport po niesamowitym strzale Leandro. Dzięki temu trafieniu Radomiak doprowadził do wyrównania w spotkaniu z Pogonią Szczecin w PKO EKstraklasie.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Leandro strzela bramkę na 1:1 w 90 minucie meczu Radomiak - Pogoń Szczecin w PKO Ekstraklasie Twitter / twitter.com/CANALPLUS_SPORT / Leandro strzela bramkę na 1:1 w 90. minucie meczu Radomiak - Pogoń Szczecin w PKO Ekstraklasie
Piłkarze Pogoni Szczecin praktycznie przez cały mecz prowadzili w wyjazdowym starciu z Radomiakiem Radom. Już po pierwszym ataku do siatki trafił bowiem Piotr Parzyszczek. Gdy wydawało się, że "Portowcy" wrócą do domów z kompletem punktów, kapitalną akcję przeprowadził Leandro Rossi Pereira.

W 90. minucie brazylijski napastnik zbiegł z prawego skrzydła do środka i huknął zza pola karnego praktycznie w okienko bramki Pogoni. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki.

"Ależ strzał! Ależ fenomenalna bramka! Ależ bomba (...) Jakiż to jest gol! Palce lizać!" -emocjonował się podczas spotkania komentator Canal Plus Sport. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1 (więcej TUTAJ).

Leandro na długo zapamięta to trafienie. Brazylijczyk na początku trwającego sezonu zadebiutował w PKO Ekstraklasie, a przeciwko Pogoni zdobył swojego pierwszego gola w rozgrywkach.

32-latek jest związany z Radomiakiem od 2012 roku. W barwach radomskiej drużyny rozegrał już 248 spotkań, w których zdobył równo 100 goli.