"To jest niepojęte". Nawet komentator tego nie zauważył

W 85. minucie kapitalnego gola dla Genoi w meczu Serie A zdobył Mattia Destro. W powtórkach widać, że 30-latek fenomenalną akcję przeprowadził z pewnym przedmiotem w dłoni.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Mattia Destro podczas bramkowej akcji Twitter / Eleven Sports / Mattia Destro podczas bramkowej akcji
Wielu emocji przysporzył kibicom mecz Genoa CFC - Hellas Werona. Goście długo prowadzili 2:0, ale w końcówce, w przeciągu zaledwie 8 minut, gospodarze zdołali całkowicie odwrócić losy spotkania i zdobyli aż trzy gole. To nie był jednak koniec - w doliczonym czasie gry Hellas doprowadził do remisu 3:3.

Sporo poruszenia wywołała bramka na 3:2, którą po fenomenalnym rajdzie zdobył Mattia Destro. 30-latek w polu karnym wybornie minął rywala i podciął piłkę nad interweniującym bramkarzem. Dopiero w powtórkach widać, że podczas całej akcji... trzymał w dłoni butelkę z wodą (zobacz niżej).

Okazuje się, że nie dostrzegł tego nawet komentator Eleven Sports. "Ja tej butelki na żywo nie zauważyłem to jest niepojęte" - napisał Piotr Dumanowski w komentarzu pod filmikiem na Twitterze.

O całą sytuację Destro został zapytany po meczu. - Miałem skurcz, byłem zmęczony, więc nie wiedziałem, gdzie rzucić butelkę i po prostu trzymałem ją w dłoni - mówił piłkarz Genoi.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)