Tak zareagowali Borek i Węgrzyn na gola Świderskiego. Aż podskoczyli z radości (wideo)

W mecz Albania - Polska (0:1) emocji nie brakowało do samego końca. Na szczęście doczekaliśmy się zwycięskiego gola. Zobacz, jak po trafieniu Karola Świderskiego zareagowali Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn, którzy komentowali w TVP.

Robert Czykiel
Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn Twitter / Na zdjęciu: Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn
Tirana okazała się szczęśliwa dla reprezentacji Polski. Nasi piłkarze w eliminacjach mistrzostw świata 2022 pokonali Albanię 1:0. Dzięki temu już możemy powoli myśleć o marcowych barażach, których stawką będzie awans na mundial.

Bohaterem został Karol Świderski. To on w 77. minucie wykorzystał świetne podanie od Mateusza Klicha. Dzięki temu w wielu polskich domach wybuchła euforia.

W szał radości wpadli także komentatorzy TVP. Spotkanie relacjonowali Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn. Obaj po trafieniu napastnika PAOK-u Saloniki wyskoczyli ze szczęścia, co można zobaczyć w materiale, który pokazuje kulisy transmisji.

Radość jednak nie trwała długo, bo chwilę później sędzia przerwał mecz. Wszystko przez to, że albańscy kibice zaczęli rzucać różnymi przedmiotami w kierunku Biało-Czerwonych. Na szczęście spotkanie udało się dokończyć i wynik już się nie zmienił.

Będą kary po meczu Albania - Polska! Ekspert nie ma wątpliwości >>
FIFA zajęła się meczem Albania - Polska! "Zero tolerancji wobec odrażających zachowań" >>