Klopp nie wierzył w to, co widzi. Zaskakujące zachowanie trenera Atletico (wideo)

Diego Simeone widocznie źle zniósł fakt, że Atletico Madryt przegrało z Liverpoolem w Lidze Mistrzów. Zachowanie argentyńskiego trenera było dużym szokiem dla Juergena Kloppa.

Robert Czykiel
Diego Simeone Twitter / Na zdjęciu: Diego Simeone
Mecz Atletico Madryt - Liverpool FC był jednym z najlepszych widowisk wtorkowych meczów Ligi Mistrzów. "The Reds" po niespełna kwadransie prowadzili 2:0, ale jeszcze w pierwszej połowie gospodarze doprowadzili do remisu. Klub z Premier League jednak ostatecznie wygrał 3:2 po bramce z rzutu karnego Mohameda Salaha w 78. minucie.

Juergen Klopp po końcowym gwizdku sędziego odetchnął z ulgą, bo zwycięstwo sprawiło, że jego drużyna jest jedną nogą w 1/8 finału. W zupełnie innym nastroju był jednak szkoleniowiec Atletico.

Wszystkich zszokowało zachowanie Diego Simeone. Tuż po zakończeniu spotkania zaczął uciekać do szatni. Zdziwiony był Klopp, który chciał z nim uścisnąć dłoń. Zamiast tego mógł tylko obserwować biegnącego Argentyńczyka.

- Chciałem uścisnąć mu rękę. Oboje jesteśmy emocjonalni. Był zły na mecz, nic więcej. Kiedy znów się spotkamy na 100 proc. podamy sobie ręce - mówił po meczu Klopp.

Okazja na wyjaśnienie sobie nieporozumienia przyjdzie bardzo szybko. 3 listopada Liverpool na własnym stadionie zmierzy się w rewanżu z Atletico.