Wpadka polskiego bramkarza. Co najlepszego zrobił Kamil Grabara?! (WIDEO)

Kamil Grabara ostatnio nie ma najlepszej passy. W meczu ligowym z Broendby polski bramkarz sprokurował rzut karny, po którym padł gol.

Piotr Bobakowski
Kamil Grabara Twitter / twitter.com/K_Rogolski/status / Na zdjęciu: Kamil Grabara
Piłkarze FC Kopenhagi przegrali ligowe starcie z Broendby IF (1:2). W meczu na Broendby Stadion nie popisał się Kamil Grabara, który przy wyniku 0:1 popełnił fatalny w skutkach błąd.

W 57. minucie Grabara był wyraźnie spóźniony w swojej interwencji i sfaulował w polu karnym jednego z rywali. Sędzia nie miał żadnych wątpliwości i podyktował "jedenastkę", którą na bramkę zamienił Andreas Maxso. Polski bramkarz zobaczył natomiast żółtą kartkę.

22-letni Grabara może mówić o koszmarnym tygodniu po tym, jak w czwartek w meczu Ligi Konferencji z PAOK-iem Saloniki (1:2) również popełnił juniorski błąd. Golkiper zespołu z Kopenhagi już w 9. minucie wyleciał z boiska za absurdalne zagranie ręką poza polem karnym (więcej TUTAJ).