Cristiano Ronaldo skopał rywala. Zadyma na Old Trafford!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Matthew Peters/Manchester United / Po tej akcji Cristiano Ronaldo dostał żółtą kartkę

Pod koniec pierwszej połowy meczu z Liverpoolem Cristiano Ronaldo z niezwykłą agresją zaatakował Curtisa Jonesa. Gwiazdor Manchesteru United o mało nie wywołał bójki.

Tego nikt się nie spodziewał. W niedzielnym hicie Premier League Manchester United - Liverpool FC po 50 minutach gry goście prowadzili na Old Trafford już pięcioma bramkami (5:0, relacja TUTAJ).

Pod koniec pierwszej połowy meczu doszło do incydentu z udziałem Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w jednej z akcji z szaleństwem w oczach powalił na ziemię Curtisa Jonesa. Na tym jednak się nie skończyło.

Chwilę potem Portugalczyk z ogromną siłą kopnął w piłkę znajdującą się pod brzuchem leżącego na ziemi gracza Liverpoolu. Swoim zbyt agresywnym zachowaniem o mało nie doprowadził do bijatyki pomiędzy zawodnikami obu drużyn. Na szczęście skończyło się tylko na przepychankach.

Sędzia Anthony Tylor pokazał Ronaldo żółtą kartkę, chociaż mógł go ukarać wyrzuceniem z boiska. 36-letni "CR7" miał w tej sytuacji sporo szczęścia.

Zobacz: Niespodziewane słowa na temat Ronaldo. "Byłoby lepiej, gdyby odszedł wcześniej"