Makabryczne zdjęcie trafiło do sieci. Kibic na meczu stracił kawałek ciała

Dramat wydarzył się podczas meczu Ligi Europy. Jeden ze stewardów nagle zauważył, że na ziemi leży... palec. Kibiców zszokowało to, co zrobił potem.

Robert Czykiel
Kibice West Ham United Getty Images / Zdjęcie kibiców: Joris Verwijst/BSR Agency/Getty Images; zdjęcie palca: Twitter / Kibice West Ham United
Cztery bramki zobaczyli kibice w meczu KRC Genk - West Ham United w Lidze Europy. Gospodarze prowadzili 1:0, ale w 82. minucie to Anglicy wygrywali 2:1. Rywal jednak wyrównał trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry.

Emocje udzieliły się kibicom, a jeden z fanów "Młotów" przypłacił to koszmarnym urazem. W portalach społecznościowych zaczęły krążyć filmy i zdjęcia, pokazujące... urwany palec.

"West Ham potwierdził, że jeden z kibiców stracił palec podczas dzikiej celebracji gola" - pisze brytyjska gazeta "Daily Mail".

Palec znalazł jeden ze stewardów. Brytyjskich kibiców zszokowało jego zachowanie. Mężczyzna po prostu położył go pod płotem i niespecjalnie się nim przejmował.

Przyjezdni fani zaczęli krzyczeć do ochrony, aby jak najszybciej zdobyli lód, do którego można by schować kawałek ludzkiego ciała. To dawałoby szansę na to, że potem chirurdzy by przyszyli palec poszkodowanemu kibicowi. Nie wiadomo jednak, jak ta historia się skończyła.

Jego serce biło 200 razy na minutę. Legenda futbolu mówi o problemach ze zdrowiem >>