Wielka wpadka Viaplay! Kibice nie zobaczyli gola Roberta Lewandowskiego

Zamiast wielkiego hitu, jest spora wpadka. Wielu kibiców zgłasza problem z transmisją meczu Borussia Dortmund - Bayern Monachium na platformie Viaplay.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Robert Lewandowski PAP/EPA / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
"Możecie puścić mecz?", "szkoda gadać", "mam czarny ekran" - to tylko część negatywnych komentarzy, które pojawiają się w mediach społecznościowych platformy Viaplay. Okazuje się, że wielu kibiców nie może obejrzeć hitu Bundesligi pomiędzy Borussią Dortmund i Bayernem Monachium.

Awaria nastąpiła w najgorszym możliwym momencie - tuż przed bramką Roberta Lewandowskiego na 1:1. "Gola Lewego musiałem sobie wyobrazić" - nie ukrywa na Twitterze redaktor naczelny WP SportoweFakty, Paweł Kapusta.

Po kilkunastu minutach na stronie pojawił się komunikat: "Na stronie mogą występować problemy techniczne. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu". Za awarię przeproszono również w studiu w przerwie spotkania.

Według naszych informacji, część użytkowników platformy nie miała żadnych problemów z transmisją. Po wielu wpisach w mediach społecznościowych można jednak wywnioskować, że awaria dotknęła sporej liczby kibiców. Okazuje się, że w tym samym czasie nie działały także inne relacje na żywo dostępne na stronie.

Platforma Viaplay ma prawa do Bundesligi od trwającego sezonu. Miesięczny dostęp do serwisu, w którym można oglądać również filmy i seriale, kosztuje 34 zł.

Hit Bundesligi kapitalnie rozpoczął się dla Borussii Dortmund, która już w 5. minucie wyszła na prowadzenie po strzale Juliana Brandta. Kilka chwil później do wyrównania doprowadził Lewandowski. Zapraszamy na relację LIVE ze spotkania TUTAJ.