Obrzydliwe porównanie. "Kłamią bardziej niż Putin"

Prezes Primera Division Javier Tebas mocno uderzył w szefów Juventusu, FC Barcelona i Realu Madryt. Użył wręcz skandalicznego porównania - nawiązał do Władimira Putina.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Władimir Putin Wikimedia Commons / kremlin.ru / Na zdjęciu: Władimir Putin
Władimir Putin to człowiek, który stoi na czele Rosji i człowiek, który zadecydował o inwazji swoich wojsk na Ukrainę. Tymczasem prezes Primera Division Javier Tebas twierdzi, że... prezydenci Juventusu, FC Barcelona i Realu Madryt "kłamią bardziej niż Władimir Putin".

Ta wypowiedź ma związek z informacjami o tym, że projekt pt. "Superliga" zaczął odżywać. Podobno pracują nad nim właśnie przedstawiciele Realu, Juventusu i FC Barcelona.

Najnowsze doniesienia wskazują na to, że kluby zrezygnowały z pomysłu zakładającego, że Superliga będzie mieć stałych członków. Więcej informacji na ten temat ma się dopiero pojawić.

- Te trzy zatopione kluby powtarzają, że Superliga nie naruszy krajowych rozgrywek, ale tak właśnie będzie. Wszyscy wiemy, że to zaboli poszczególne ligi - zaznaczył Tebas, cytowany przez "Daily Mail".

Tebas nie ukrywa, że doniesienia o Superlidze są dla niego bardzo frustrujące. - Twórcy mogą mówić, co chcą, ale my wiemy, nad czym oni pracują - podsumował.

Czytaj także:
Rosyjska federacja nie odpuszcza! Przedstawiła stanowisko ws. decyzji FIFA i UEFA
Polski piłkarz w "Hotel Paradise". Kim jest Jeremiah Dąbrowski?

ZOBACZ WIDEO: Miał zawał serca na boisku! Wrócił do gry


Mecze Barcelony z udziałem Lewandowskiego obejrzysz na żywo, online na kanałach Eleven Sports w Pilot WP!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×