Wielka forma Matty'ego Casha. Tak pokonał bramkarza Leeds [WIDEO]

Matty Cash rozegrał kolejne świetne spotkanie. W czwartek zanotował asystę i gola, a jego Aston Villa pokonała Leeds United 3:0. Zobacz, w jaki sposób reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców.

Mateusz Kozanecki
Matty Cash Facebook / Canal+ Sport / Matty Cash
Cenne zwycięstwo w rozgrywkach Premier League zanotowała Aston Villa. Świetne spotkanie rozegrał Matty Cash, który miał udział przy dwóch bramkach.

W 22. minucie reprezentant Polski asystował przy trafieniu Philippe Coutinho. W drugiej połowie popisał się fantastyczną akcją, po której podwyższył wynik.

Otrzymał dośrodkowanie od Danny'ego Ingsa. Następnie Cash przyjął piłkę, przełożył ją na lewą nogę, ograł obrońcę gospodarzy, po czym z odległości dziesięciu metrów pokonał bramkarza.

Zachwyceni jego postawą byli angielscy dziennikarze. Część z nich okrzyknęła go najlepszym zawodnikiem tego spotkania.

"Dał kolejny wyjątkowy występ. Gwiazda wieczoru", "polski Cafu był w swojej najlepszej formie. Zawodnik meczu" - czytamy w tamtejszych gazetach. Otrzymał za swój występ notę 9/10.

Koncert Matty'ego Casha w "polskim" meczu Premier League!
Premier League: drużyny Polaków z porażkami, łatwa wygrana Chelsea

Czy zaimponowała ci postawa Matty'ego Casha?