Kiedy Polacy zagrają finał baraży?

Ostatni sprawdzian za nami. Reprezentacja Polski zremisowała towarzysko 1:1 ze Szkocją. Teraz żarty się kończą. Przed Biało-Czerwonymi finał baraży, którego stawką będzie udział w mistrzostwach świata.

Michał Piegza
Kamil Grosicki (z lewej) i Krzysztof Piątek Getty Images / Ian MacNicol / Na zdjęciu: Kamil Grosicki (z lewej) i Krzysztof Piątek
W ostatnim sprawdzianie przed meczem, którego stawką będzie udział w finałach mistrzostw świata reprezentacja Polski zremisowała ze Szkocją 1:1.

Teraz Polacy mają cztery dni na regenerację. Już we wtorek zespół Czesława Michniewicza zagra o swoje być, albo nie być podczas turnieju w Katarze. 29  marca na Stadionie Śląskim Biało-Czerwoni zmierzą się ze Szwecją. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45.

Jeśli po dziewięćdziesięciu minutach gry będzie remis, wówczas sędzia zarządzi dogrywkę. Jeśli ona nie wyłoni zwycięzcy, zawodnicy będą wykonywali rzuty karne.

Polacy w swojej grupie eliminacyjnej zajęli 2. miejsce. W półfinale baraży Biało-Czerwoni mieli się zmierzyć z reprezentacją Rosji, ale do potyczki nie doszło. Polska mecz wygrała walkowerem.

Polska - Szwecja / wt. 29.03 godz. 20:45

Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)
Reprezentacja Polski zagra w finałach mistrzostw świata?