W Niemczech od rana piszą, co stało się w meczu z Węgrami

Sobotni wieczór przyniósł pokaz siły reprezentacji Niemiec, która w ramach Ligi Narodów rozbiła 5:0 Węgry. Świetna postawa zawodników Juliana Nagelsmannaa nie uszła uwadze tamtejszych mediów, które piszą głównie o jednym piłkarzu.

Seweryn Czernek

"Bild": "Mega-Musiala"

"64 dni po gorzkim odpadnięciu w ćwierćfinale mistrzostw Europy z późniejszymi mistrzami, Hiszpanią, drużyna DFB świętuje wielkie zwycięstwo 5:0 z Węgrami w pierwszym meczu Ligi Narodów" - skwitowano w "Bildzie". Szczególnie udana w wykonaniu naszych zachodnich sąsiadów była druga połowa, w której złapali wiatr w żagle i strzelili aż cztery bramki.

Znakomite wręcz spotkanie rozegrał Jamal Musiala. 21-letni pomocnik Bayernu Monachium w 58. minucie wpisał się na listę strzelców, a dodatkowo zanotował trzy asysty.