"Lewandowski w trybie bestii". Polak na okładkach hiszpańskich gazet

FC Barcelona w niedzielę rozbiła 5:1 Sevillę. Media w Hiszpanii rozpływają się nad świetnym występem Roberta Lewandowskiego, który zaliczył dublet. Polak trafił na okładki kilku dużych dzienników sportowych.

Adrian Hulbój
"Sport"

Sport: Spektakularny początek sezonu Lewandowskiego

To był kolejny fenomenalny występ Roberta Lewandowskiego na Stadionie Olimpijskim w Barcelonie. Polak strzelił Sevilli dwie bramki - 24. minucie wykorzystał rzut karny i otworzył wynik spotkania. W 39. minucie podwyższył za to rezultat na 3:0. Gole dla "Dumy Katalonii" zdobyli też Pedri (28. minuta) oraz Pablo Torre (82. i 88. minuta).

Polski napastnik razem z Laminem Yamalem trafił na okładkę wydawanego w Barcelonie "Sportu". Dziennikarze tej gazety są pełni podziwu dla formy, jaką 36-letni snajper prezentuje w obecnych rozgrywkach.

"Początek sezonu 2024/25 w wykonaniu Roberta jest spektakularny. Pojawienie się Hansiego Flicka na ławce Barcy było dla niego prawdziwym ożywieniem. Trener, z którym współpracował już w Bayernie Monachium, wiedział, jak maksymalnie wykorzystać jego zalety i dlatego strzelił już 12 bramek w 10 rozegranych meczach La Ligi, a także dołożył 2 asysty. Są to wyniki, które nawiązują do najlepszych sezonów Lewandowskiego" - czytamy.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)