Legia - Apollon: Oceny SportoweFakty.pl

W ocenie SportoweFakty.pl żaden z piłkarzy Legii Warszawa za mecz z Apollonem Limassol w 2. kolejce Ligi Europejskiej (0:1) nie wyskoczył powyżej noty wyjściowej w naszej skali.

Maciej Kmita

Skala ocen 1-10 (wyjściowa 6):

Wojciech Skaba - 5,5. Niesprawiedliwie sędzia orzekł, że w 23. minucie sfaulował w swoim polu karnym Cypryjczyka, ale też dał arbitrowi pretekst do podjęcia takiej decyzji. Przy golu na 0:1 nie pomógł Legii, wpuszczając strzał Gastona Sangoy'a, który był w jego zasięgu.

90 minut beznadziei i porażka - relacja z meczu Legia Warszawa - Apollon Limassol FC