Legia rządzi! Oto "11" 27. kolejki Ekstraklasy

W hicie 27. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa pokonała Cracovię 2:1 i triumf lidera w meczu na szczycie znalazł odzwierciedlenie w nominacjach do "11" kolejki. Wyróżniliśmy też graczy Korony, Lecha, Piasta, Pogoni i Wisły.

Maciej Kmita

Dawid Kudła (Pogoń Szczecin)

24-letni golkiper Portowców odzyskał miejsce w bramce po tym, jak czerwoną kartkę w poprzednim spotkaniu obejrzał Jakub Słowik i wychowanek Górnika Zabrze wykorzystał swoją szansę. W meczu z Zagłębiem Lubin (1:1) obronił aż 12 (!) uderzeń rywali w światło swojej bramki, a był bezradny tylko wobec perfekcyjnego strzału Łukasza Piątka, po którym piłka trafiła w samo "okienko" bramki Pogoni.